Про нас

Cult Fashion Group – це мережа мультибрендових бутіків в Україні, заснована у 1994 році.

За цей час ми стали однією з провідних мереж, яка впевнено розвиває індустрію моди в країні та представляє багатоцільовий пул колекцій культових брендів преміум- та люкс-сегменту.

Однак, саме Cult Fashion Group незмінно залишається лідируючим дистриб'ютором найкультовіших брендів, серед яких: Fendi, Balenciaga, Givenchy, Versace, Stella McCartney, Zimmermann, Oscar de la Renta, Jacquemus, Ziili і ряд інших, не менш значущих імен.

Наша компанія чуйно стежить за всіма трендами, відкриваючи все більше і більше нових дизайнерів, чиї колекції створюють фурор у світі моди. Таким чином, у бутіках Cult Fashion Group представлено вже близько 100 всесвітньо відомих брендів, серед яких кожен клієнт гарантовано знайде те, що задовольнить його смак.

Магазини мережі Cult Fashion Group – Cult та Bolero – це абсолютно цілісний концепт. У них продумана кожна складова: дизайн приміщень, який був спеціально спроектований компанією Fernando Mosca Architect, їхнє розташування, добірка колекцій та уважний підхід до клієнтів – разом створюють ту незабутню атмосферу розкоші та естетики, якою славляться лише найкращі бутіки світу.

Cult Fashion Group не просто пропонує своїм клієнтам предмети гардероба, ми пропонуємо стиль життя, про який мріє кожен.

Підписуйся на Instagram

Cайт принадлежит компании UATREND FASHION LTD

Згорнути
Показати більше